Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Televize > LED televize >

Panasonic TX-50HX800E

Panasonic TX-50HX800E

Cena produktu Panasonic TX-50HX800E není známa.

 

Popis produktu Panasonic TX-50HX800E: 50" SMART televizor Panasonic TX-50HX800E Ať už si vyberete jakýkoliv televizor Panasonic, můžete si být jisti, že jste neudělali chybu! Špičkový obraz, zvuk, řada funkcí, ale i design lahodící o...  Více informací


Panasonic TX-50HX800E - popis

50" SMART televizor Panasonic TX-50HX800E
Ať už si vyberete jakýkoliv televizor Panasonic, můžete si být jisti, že jste neudělali chybu! Špičkový obraz, zvuk, řada funkcí, ale i design lahodící oku – to vše a ještě více jsou televizory Panasonic.

* Hollywoodský obraz s HDR, Dolby Vision a 4K
* výkonný procesor HCX
* zvuk Dolby Atmos
* HDR Bright Panel Plus
* Local Dimming

Hollywoodský obraz
Televizor se pyšní špičkovým obrazem, za jehož kvalitou stojí přímo odborníci z Hollywoodu. Ti pracovali ve dne v noci, aby se mohli pochlubit obrazem plným ostrých detailů s dokonale věrným podáním barev.

Procesor HCX
Procesor HCX představuje špičku ve zpracování obrazu u televizorů Panasonic. Procesor funguje a pracuje na základě informačního know-how o barvách, úrovni černé a jasu. Jedná se o informace získané z referenčních plazmových televizorů a profesionálního vybavení pro vysílání společnosti Panasonic. Aby toho nebylo málo, byl procesor HCX zdokonalen hollywoodským koloristou tak, aby dokázal přesně zobrazovat vize Hollywoodských tvůrců.

HDR10+ a Dolby Vision
Televizor podporuje přehrávání standardů dynamických metadat HDR nové generace HDR10+ a Dolby Vision – to vše pro nejlepší barvu, kontrast i jas!

Dolby Atmos
Bylo by skandální, kdyby mimořádný obraz byl doprovázen špatným zvukem, ale nemusíte se bát, televizoru Panasonic se něco takového netýká. Naopak – těšit se můžete na neuvěřitelně jasný, bohatý a malebný zvuk, který Vás obklopí ze všech stran.

HDR Bright Panel Plus
HDR Bright Panel Plus zajišťuje ostrý obraz s vysokým dynamickým rozsahem a působivými přechody – to vše díky extra jasnému a úspornému LED podsvícení. Nevšední zážitek při sledování televizoru si tak můžete vychutnat i tehdy, pokud venku slunce svítí ze všech sil.

Local Dimming
Televizor disponuje zónovým řízením podsvícení – co to pro Vás znamená? Vynikající kontrast a vykreslení i jemných odstínů obrazu mezi temnými a světlými oblastmi.

Klíčové vlastnosti
50“/126 cm televizor s rozlišením 4K (3850 x 2160 px). Index kvality obrazu 1600. Podpora HDR10+, HDR10, HLG, HLG Photo, Dolby Vision. Zvýšení jasu HDR, Dynamic HDR Effect. Brilantní kontrast. Široké barevné spektrum, technologie Local Dimming. Výkonný procesor HCX. Zvuk Dolby Atmos a Cinema Surround o výkonu 20 W. Chytré funkce: my Home Screen 5.0, podpora Google Assistant, Alexa, hlasový průvodce, EPG. Wi-Fi a Bluetooth. In-House TV Streaming (klient), aplikace Panasonic TV Remote, Swipe and Share, Media Player, webový prohlížeč, zrcadlení, teletext, multi window PAT, Hbb TV. Snímač okolního osvětlení. Typ tuneru DVB-C/T/T2/S/S2. Podpora VESA 400 x 200 mm. Energetická třída A+.

Výrobce Panasonic
Úhlopříčka 50 "
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
3840 x 2160 (Ultra HD)
DVB-C/C2
Informace o parametru DVB-C/C2
Ano
Energetická třída
Informace o parametru Energetická třída
A
Rozteč otvorů VESA
Informace o parametru Rozteč otvorů VESA
400 x 200
HDR
Informace o parametru HDR
Ano
HbbTV
Informace o parametru HbbTV
Ano
Wi-Fi integrovaná
Informace o parametru Wi-Fi integrovaná
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Panasonic TX-50HX800E užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dálkové ovladače nebo 3D televize, OLED televize, Stolky k televizím.