Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Televize > LED televize >

Sony KD-85ZG9

Sony KD-85ZG9

Cena:

od 299 990 Kč do 419 989 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Sony KD-85ZG9: Mimořádný 85“ televizor Sony XBR-85ZG9 s rozlišením 8K Sony XBR-85ZG9 je televizor, který v tuto chvíli předčí všechna vaše očekávání! Brilantní obraz, zvuk, mimořádný výkon a špičkové funkce i t...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Alza.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Alza.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem CZC.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem CZC.cz popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu

Sony KD-85ZG9 - popis

Mimořádný 85“ televizor Sony XBR-85ZG9 s rozlišením 8K
Sony XBR-85ZG9 je televizor, který v tuto chvíli předčí všechna vaše očekávání! Brilantní obraz, zvuk, mimořádný výkon a špičkové funkce i technologie – to vše se skrývá v tomto unikátním televizoru!
 

 
* mimořádné rozlišení 8K
* procesor Picture Processor X1 Ultimate
* technologie 8K X-Reality Pro a 8K X-Tended Dynamic Range Pro
* podpora Dolbi Vision
* Triluminos displej
* režim Netflix Calibrated a podpora IMAX Enhanced

 

Full Array LED

Televizor disponuje podsvícením Full Array, které je v porovnání s běžným podsvícením Edge LED podsvíceno více LED diodami, které jsou umístěny přímo za obrazovkou. To v kombinaci s přesnou technologií místního ztlumení od Sony znamená, že televizor může nezávisle tlumit nebo zesilovat jednotlivé oblasti diod LED, a zajistit tak přesnější kontrast a skvělý filmový zážitek.

Neuvěřitelná realita obrazu s 8K HDR rozlišením

To, co ještě včera bylo špičkou v rozlišení, to je již dnes minulostí dávno překonanou – řeč je zde o 4K rozlišení, které je nově shozeno z trůnu rozlišením 8K HDR, a právě rozlišením 8K HDR se pyšní tento mimořádný televizor Sony.

S rozlišením 8K HDR (7680 x 4320 px) si vychutnáte obraz ještě 4x více detailnější a živější než s 4K UHD. Toto rozlišení, to už nejsou jen živé, dech beroucí barvy, ale to je obraz s mimořádnou hloubkou i strukturou, obraz plný jemných detailů, které jste nikdy předtím na obrazovce svého televizoru neviděli.

Realita ožívá přímo u vás doma

Vše ostatní bledne závistí v porovnání s nejlepší kvalitou obrazu tohoto televizoru Sony. Srdcem televizoru je výkonný procesor Picture Processor X1 Ultimate, který zajistí, že zobrazené barvy jsou čisté, s vysokým jasem bez jakýchkoliv nedokonalostí. Takto zobrazený reálný obraz ovšem není pouhou zásluhou tohoto výkonného čipu, ale je tvořen dokonalou souhrou špičkových technologií, kterými je tento televizor doslova nabitý.

Maximálně věrný obraz

Processor X1 Ultimate disponuje výkonným zpracováním, kdy v reálném čase dokáže rozpoznat stovky různých objektů na obrazovce, u kterých pak inteligentně vylepší jas, detaily i barvy. Výsledný obraz je pak čistý, jasný, a hlavně neuvěřitelně reálný!

8K X-Reality PRO

Zpracování obrazu technologií 8K X-Reality Pro od Sony zvyšuje rozlišení každého pixelu pro dosažení dokonale zřetelného a detailního obrazu – vše navíc probíhá hned v reálném čase, takže můžete ihned vnímat maximální možné detaily.

Aby mohl být zobrazený obraz naprosto strhující, spolupracuje 8K X-Reality Pro s exkluzivní 8K databází. Jedná se o databázi vybavenou širokou škálou scén či obrazů, které jsou dlouhodobě shromažďovány během tvorby televizního obsahu a filmů. Všechny tyto scény a obrazy jsou pak analyzovány a vylepšovány, tak aby vznikl neobyčejný a naprosto ohromují obraz.

Technologie 8K X-tended Dynamic Range PRO

Vychutnejte si dokonalé zpracování temných záběrů anebo záběrů krásné noční oblohy plné jasných světel a hluboké černé. To vše jednoduše díky přesnému vyvážení světelného výkonu na celé obrazovce, ztlumení některých oblastí a zesílení jiných. Díky této technologii s mimořádně přesnou regulací podsvícení a s kontrastem až 20x větším než u běžných televizorů, jsou tmavé scény ještě temnější a ty světlé ještě jasnější.

Obraz i zvuk v dokonalé harmonii

Nejenom strhující obraz, ale i strhující akustika, která dokonale podtrhuje nezapomenutelnou podívanou – a to vše přímo u vás doma!

Za tímto čistým, přirozeným a zřetelným zvukem hledejte technologii Sound-from-Picture Reality, právě ta se totiž stará o to, aby byl při sledování vytvořen emocionálně bohatý zážitek, který vás doslova vtáhne do děje.

Velká obrazovka, nezapomenutelné zážitky

Společnost Sony se rozhodla vytvořit přímo u vás doma strhující atmosféru prostřednictvím tohoto designového televizoru, který vás dokáže vtáhnout přímo do středu akce každého snímku.

Aby nebyla vaše podívaná ničím rušena, je design televizoru čistý, nerušený kabely, takže se můžete opravdu plně soustředit jen a jen na dokonale nádherný, detailní a živý obraz.

Živý obraz z jakéhokoliv úhlu

Na tomto televizoru můžete sledovat realistické scény plné živých a jasných barev ze všech stran, a to díky technologii X-Wide Angle. Sedněte si kamkoliv, kde je vám to pohodlné a buďte si jisti, že váš výhled ani zážitek nebude o nic ochuzen.

X-Motion Clarity

Honičky aut v akčním filmu, hokejový zápas na Mistrovství světa anebo závody F1 – všechny záběry, kde jsou rychlé scény a rychlá akce budou s televizorem Sony vždy plynulé a zřetelné. O vše se postará technologie X-Motion Clarity, která zajistí, že každý pohyblivý obraz je přesně kontrolován, aby se minimalizovalo rozmazání. I během rychlých scén tak zůstává obraz přesný a neztrácí nic ze svého jasu.

Režim Netflix Calibrated

V režimu Netflix Calibrated je plně zachována vize a záměr autora snímku. Jedná se o režim speciálně vyvinutý právě pro pořady Netflix.

Co jistě uvítáte je rychlý přístup k Netflixu díky speciálnímu tlačítku umístěnému přímo na dálkovém ovládání. Streamovat tak můžete stiskem jediného tlačítka.

Dolby Vision a Dolby Atmos

Televizor Sony dokáže přivést scény k životu pomocí technologie Dolby Vision, která obsahuje funkci HDR, která přímo u vás doma vytvoří poutavý a silný zážitek jako v kině. Tuto technologii pak skvěle doplňuje špičkový zvuk Dolby Atmos, který tento mimořádný obraz doplní o úchvatný prostorový zvuk.

Android TV a hlasové ovládání

Otevřete dveře domácí zábavě díky této Android TV. Díky tomuto operačnímu systému ve vaší SMART televizi si můžete snadno užívat vše od filmů, her, fotografií, hudby, internetu i aplikací, a to vše přehledně na velké obrazovce.

Navíc díky vylepšenému hlasovému ovládání bude vyhledávání pořadů a aplikací ještě snazší a rychlejší než kdy dříve. Jednoduše – stačí si říct!

Klíčové vlastnosti

85" SMART televizor s rozlišením 8K (7680 x 4320 px). Úhlopříčka 215 cm. Procesor Picture Processor X1 Ultimate. Vylepšení zřetelnosti s Dual Database processing, technologie 8K X-Reality Pro, technologie Object-based Super Resolution. Vylepšení barev s Displej Triluminos, Přesné mapování barev, Super Bit mapping HDR a Technologie Live Colour. Vylepšení kontrastu Dynamické vylepšení kontrastu, Technologie 8K X-tended Dynamic Range Pro a Vylepšení objektů pomocí HDR. Vylepšení pohybu X-Motion Clarity a automatický režim. Podpora HEVC. Zvukový výstupní výkon 10 W + 10 W + 10 W + 10 W + 10 W + 10 W + 10 W + 10 W. Technologie Acoustic Multi-Audio. 4x výškový reproduktor, 8x basový reproduktor a 4x subwoofer. Podpora Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, Dolby AC-4. Podpora DTS digitalního prostorového zvuku. Technologie S-Force Front Surround. OS Android. Úložiště 16 GB. Hlasové vyhledávání. EPG. Internetový prohlížeč Aplikace Vewd. Obchod s aplikacemi Google Play. Časovač. Teletext. DVB-C/T/T/S/S2. Režim Netflix Calibrated. Podpora Wi-Fi, Bluetooth v4.2, připjení k chytrému telefonu (aplikace videos a TV SideView, chromecast built-in). Záznam USB HDD. Energetická třída D.

Přejete si televizor doma umístit na zeď? Pak se Vám může hodit některý z praktických televizních držáků zde.

Skrýt Zobrazit technické parametry

Technické parametry

Úhlopříčka displeje ["]:

85

Nativní rozlišení:

7680 x 4320 (8K UHD)

Technologie TV:

HDR, LED, Smart (chytrá), Triluminos

Typ tuneru:

Duální, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)

Počet HDMI:

4

WLAN (WiFi):

Ano

Bluetooth:

Ano

Vlastnosti obrazovky

Úhlopříčka displeje [cm]:

215

Úhlopříčka displeje ["]:

85

Nativní rozlišení:

7680 x 4320 (8K UHD)

Technologie TV:

HDR, LED, Smart (chytrá), Triluminos

Typ podsvícení:

Direct LED

Multimediální funkce

WLAN (WiFi):

Ano

Bluetooth:

Ano

Operační systém:

Google Android

Webový prohlížeč:

Ano

EPG:

Ano

Nahrávání na USB - PVR:

Ano

Ovládání hlasem:

Ano

Rozhraní

HDMI:

Ano

Počet HDMI:

4

HDMI 2.0:

Ano

Počet HDMI 2.0:

4

HDMI (ARC):

Ano

USB:

Ano

RCA (Kompozitní):

Ano

Jack (sluchátka):

Ano

Optický audio:

Ano

LAN:

Ano

CI:

Ano

Tuner

Typ tuneru:

Duální, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)

Podpora H.265 (HEVC):

Ano

CRA certifikace:

Ano

Ostatní parametry

Montáž na zeď:

Ano

Energetická třída:

D

Spotřeba [W]:

636

Roční spotřeba [kWh]:

882

Výkon reproduktorů [W]:

80

Barva:

Černá

Rozměry a váha produktu

Rozměr pro VESA držák:

400 x 400

Šířka [mm]:

1 913

Výška [mm]:

1 226

Hloubka [mm]:

432

Hmotnost [kg]:

74,5

Výška bez podstavce [mm]:

1 141

Hloubka bez podstavce [mm]:

120

Hmotnost bez podstavce [kg]:

71,7

Další informace

Výrobce:
Sony

Kód výrobce:
KD85ZG9BAEP

EAN:
4548736096554

Stránky výrobce:
sony.cz

V nabídce od:
7. 6. 2019

Záruka:
2 roky (u CZC.cz)

Poruchovost:
není známa

Výrobce SONY
Úhlopříčka 85 "
DVB-T2
Informace o parametru DVB-T2
Ano
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
3840 x 2160 (Ultra HD)
Smart TV
Informace o parametru Smart TV
Ano
Spotřeba
Informace o parametru Spotřeba
36 W
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Sluchátkový výstup Ano
DVB-S/S2
Informace o parametru DVB-S/S2
Ano
DVB-C/C2
Informace o parametru DVB-C/C2
Ano
USB
Informace o parametru USB
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sony KD-85ZG9 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D televize nebo QLED televize, Dálkové ovladače, OLED televize.