Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Televize > LED televize >

TCL 43EP660

TCL 43EP660

Cena produktu TCL 43EP660 není známa.

 

Popis produktu TCL 43EP660: TCL 43EP660 S televizorem TCL 43EP660 si budete na jeho 43 palcích (109 cm) užívat obraz královské kvality a dostanete se vám i obrovského množství dnes vyhledávaných funkcí zásluhou operačního s...  Více informací


TCL 43EP660 - popis

TCL 43EP660
S televizorem TCL 43EP660 si budete na jeho 43 palcích (109 cm) užívat obraz královské kvality a dostanete se vám i obrovského množství dnes vyhledávaných funkcí zásluhou operačního systému Android TV. Garancí nádherného obrazu je 4K Ultra HD rozlišení v kombinaci s technologiemi High Dynamic Range a Micro Dimming, takže vám už neunikne ani ten nejmenší detail: v tmavých i světlých scénách, se kterými mají obyčejné TV problémy.  
Sledovat online obsah ze streamovacích služeb, jako je Netflix nebo YouTube i si užívat funkcí Google Chromecast nebo asistentů Google a Amazon si pak můžete díky systému Android TV. Oceníte i skvělý zvuk zásluhou Dolby Audio a také reprezentativní design se stylovým podstavcem.
 
Perfektní 4K obraz s HDR i funkce Android TV za skvělou cenu. TCL ukazuje, že to jde.

 

Chytré prostředí díky Android TV

Užívejte si neomezenou nabídku aplikací s chytrou funkcí Android TV. Otevře se vám zcela nový svět – stačí si pouze vybrat, zda máte chuť na hudbu, filmy nebo hry. Využít můžete také hlasové asistenty Google či Amazon a s jejich pomocí například vyhledávat obsah a internetu.

 
Funkce Chromecast

Jednoduše prohlížejte fotky, hudbu či videa z vašeho chytrého mobilního telefonu. Po spárování s operačním systémem iOS nebo Android se obsah vašeho smart phonu či tabletu promítne na televizi. Není zapotřebí žádných externích disků, USB zařízení, nebo kabelů.

 

 
4K Ultra HD

Televizor spoléhá na špičkové 4K Ultra HD rozlišení (3840×2160 px), které přináší až čtyřikrát vyšší jemnost než standard v podobě Full HD. Výsledkem je přesnější obraz až s 8 miliony pixelů, díky čemuž i v důvěrně známých filmech a seriálech objevíte nové detaily a budete žasnout nad kvalitou obrazu.

 

High Dynamic Range

Díky HDR (High Dynamic Range) se můžete těšit na ještě živější a dramatičtější obraz s přesnými barvami a oslňujícími detaily i v tmavých a světlých scénách, s nimiž mají obyčejné televizory typicky problém. Tento televizor je dokonce kompatibilní i s technologií HDR HLG (Hybrid Log Gamma), takže dokáže zprostředkovat HDR kvalitu bez ohledu na zdroj signálu, ať je o HDMI, televizní vysílání, USB nebo streamování z internetu.

 

SMART HDR

Vzhledem k tomu, že ještě zdaleka ne všechen obraz je v kvalitě HDR, je tento televizor díky funkci SMART HDR připraven zprostředkovat vám jej i přesto, že původní zdroj je v SDR.
Daří se to i zásluhou rozpoznání scén pomocí umělé inteligence a výsledkem je bohatší obraz s více detaily.

 

Micro Dimming

O vysokou kvalitu obrazu se stará technologie Micro Dimming, která analyzuje obraz v přibližně sto samostatných zónách, v nichž upravuje inteligentně jas. Díky tomu je vizuální zážitek ještě lepší!

 

PPI 1200

PPI představuje index výkonu obrazu a hodnotí klíčové prvky, jako je rozlišení, kontrast, barevný gamut, typ panelu nebo vykreslování pohybu. Vzhledem k tomu, že tento model kombinuje prémiové technologie, jako je 4K rozlišení, SMART HDR, High Dynamic Range a další, dosahuje skvělé hodnoty 1 200 PPI.

 

Dolby Audio

Na maximum si filmy, seriály, ale i hudbu užijete právě také díky skvělému zvuku s prostorovým efektem. Dolby Audio je garancí kvality, kterou chcete.

 

Jedinečný design

Tenký, elegantní a přesto funkční rám s dvojnožkovým podstavcem se bude skvěle hodit do vašeho interiéru.

 

Výrobce TCL

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu TCL 43EP660 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dálkové ovladače nebo 3D televize, Držáky k televizím, Stolky k televizím.